Dostępność w nauczaniu i uczeniu się – nagranie z webinaru
5 lutego, 2024
Cyfrowa transformacja usług szkoleniowo – rozwojowych. Wyzwania dla firm i oczekiwania klientów – nagranie z webinaru
25 lutego, 2024

Webinar - Cyfrowa transformacja usług szkoleniowo – rozwojowych. Wyzwania dla firm i oczekiwania klientów.


Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych realizuje działania poprzez organizację wydarzeń sektorowych, aktywną komunikację z sektorem, w tym popularyzację postępu, oraz możliwości, jakie otwiera rozwój technologii. Dlatego też w ramach swoich działań zapraszamy na webinar - Cyfrowa transformacja usług szkoleniowo – rozwojowych. Wyzwania dla firm i oczekiwania klientów.

Wydarzenie odbędzie się 23 lutego w godz. 13.00-14.00. Prelegentami podczas spotkania będą – Marta Machalska i Adam Skrzyński

Marta Machalska – Przedstawicielka firmy członkowskiej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Prezes Zarządu iPro Sp. z o.o. oraz Digital Learning Centre Sp. z o.o.; Learning Experience Designer oraz Instructional Designer. Metodyk nauczania osób dorosłych, recenzent standardów kwalifikacji zawodowych, prekursorka polskiego e-learningu z 20-letnim doświadczeniem. Marta realizuje projekty doradcze, które wspierają organizacje w transformacji uczenia. Wdraża społecznościowy model uczenia się (social learning). W praktyce wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania szkoleniowe oparte o nowe technologie.
Adam Skrzyński - Od 20 lat związany z obszarem szkoleń i rozwoju pracowników: manager szkoleń, trener, coach i konsultant. Propagator łączenia wiedzy psychologicznej z nowymi technologiami do tworzenia efektywnych programów szkoleniowych. Obecnie pracuje jako EU Learning and Development Manager w Elavon Financial Services Polska.

Agenda spotkania:
☑️Nowe technologie w usługach szkoleniach: moda czy konieczność – czyli jak zapewnić odpowiedni UX/ CX
☑️AI, VR, AR, LXP i inne słowa klucze
☑️Wyzwania dla L&D - czyli nowe projektowanie, umiejętności trenerów i wsparcie technologii

📌Marta Machalska i Adam Skrzyński w trakcie rozmowy - dialogu przejdą przez kluczowe wyzwania rynku szkoleń i rozwoju, którym na odsiecz może przyjść technologia i nowe umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu !

LINK do rejestracji

logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content