X Posiedzenie Plenarne Rady

Konsultacje sektorowe kwalifikacji „Kreowanie sytuacji edukacyjnej” 21.06.2022 r. godz. 15.00
17 czerwca, 2022
Badanie: Developing Virtual Managers
20 czerwca, 2022

X Posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych


Za nami X Posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych, które odbyło się 25 maja 2022 na platformie Click Meeting.

W pierwszej części spotkania Pan Tomasz Radkiewicz - Kierownik Grupy Roboczej, Diagnozowanie Potrzeb Kompetencyjnych Sektora dokonał prezentacji oraz omówienia projektu rekomendacji trenerskich. Następnie uczestnicy spotkania rozpoczęli dyskusję związaną z przedstawionym projektem. Członkowie Rady natomiast rozpoczęli głosowanie nad przyjęciem uchwały w sprawie powyższych rekomendacji.

Druga część spotkania poświęcona była na przedstawienie i omówienie projektu rekomendacji dotyczących uchodźców z Ukrainy związanych z edukacją pozaformalną. Prezentacji dokonał Pan Piotr Piasecki, Przewodniczący Rady oraz Kierownik Grupy Roboczej, Metodyka i Technologie w Edukacji. Po prezentacji rozpoczęły się rozmowy uczestników posiedzenia na powyższy temat. Następnie Członkowie Rady rozpoczęli głosowanie w sprawie przyjęcia projektu rekomendacji.

Głosowanie w sprawie przyjęcia Protokołu z IX Posiedzenia Rady obyło się podczas Posiedzenia, jednak ze względu na brak kworum dalsza część głosowania odbędzie się w trybie obiegowym.

Obecnym Członkom Rady i gościom dziękujemy za udział i zaangażowanie.
Newsletter
Skip to content