Slajder nawigacja

XI Posiedzenie Plenarne Rady

Wstecz
INSPIRER „Synthesis report on the multigenerational workplace culture training needs”
28 czerwca, 2022
Dalej
Webinar – Sektor w liczbach – stan sektora na podstawie danych pozyskiwanych przez Radę
14 lipca, 2022

XI Posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych


Za nami XI Posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych, które odbyło się 22 czerwca 2022 r. w formie zdalnej na platformie Click Meeting. Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne Posiedzenie Rady, które odbędzie się 31 sierpnia 2022 r.

Głównym tematem spotkania była Kwalifikacja ,,Kreowanie sytuacji edukacyjnej’’, której omówienia i prezentacji dokonał Przewodniczący Rady Pan Piotr Piasecki. Następnie głos w dyskusji nad dokumentem zabrały pozostałe osoby biorące udział w spotkaniu. Podczas posiedzenia kierunkowo przyjęto rekomendacje dla efektów uczenia się opisanych w kwalifikacji „Kreowanie sytuacji edukacyjnej”. Ze względu na brak kworum głosowanie odbędzie się w formie obiegowej.

Na spotkaniu omówiona została również inicjatywa porozumienia firm zajmujących się edukacją dla sektora. Przedstawiony i omówiony został również plan pracy Rady na II półrocze oraz działania, które będę realizowane przez Radę w najbliższym czasie.
Podczas Posiedzenia prowadzona była również rozmowa na temat przyznanie patronatu ze strony Rady nad nowymi studiami podyplomowymi – Akademia Edukacji Cyfrowej – EdTech, utworzonymi we współpracy z Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu.
Ze względu na brak kworum podczas Posiedzenia, głosowanie w sprawie przyjęcia Protokołu z X Posiedzenia Rady odbędzie się w formie obiegowej.

Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na webinary, których Rada jest organizatorem !
• Potrzeby rozwojowe sektora na podstawie rekomendacji Rady oraz analizy wyzwań i trendów - 14 lipca godz. 11.00
• Sektor w liczbach - przegląd wybranych danych - stan sektora na podstawie danych pozyskiwanych przez Radę - 21 lipca godz. 11.00

Obecnym Członkom Rady i gościom dziękujemy za udział i zaangażowanie.
Anuluj
Newsletter
Skip to content