XIII Posiedzenie Plenarne Rady
6 grudnia, 2023
Życzenia świąteczne od Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych
14 grudnia, 2023

Webinar - Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej ?


Bardzo serdecznie zapraszamy osoby oraz firmy związane z branżą usług rozwojowych na wydarzenie organizowane przez Radę ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych - 19 grudnia 2023 o godz. 13.00.

Webinar - Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej ? to temat najbliższego spotkania, którego moderatorem będzie Piotr Piasecki - Przewodniczący Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych oraz Prezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Dostępność to niezwykle istotny w dzisiejszych czasach temat. Najbliższe spotkanie to okazja do zapoznania się z nim bliżej oraz znalezienie odpowiedzi na pytanie - Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej ?

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu !

LINK do rejestracji

logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content