Slajder nawigacja
Wstecz
webinar
Webinar – Zarządzanie efektami uczenia się – podejścia obecne na rynku oraz XIII Posiedzenie Rady
1 listopada, 2023
Dalej
Webinar
Zarządzanie efektami uczenia się – podejścia obecne na rynku – webinar
22 listopada, 2023

Webinar - hiperspecjalizacja czy interdyscyplinarność - jaki kierunek rozwoju wybierze sektor usług rozwojowych ?

Webinar - hiperspecjalizacja czy interdyscyplinarność - jaki kierunek rozwoju wybierze sektor usług rozwojowych ?

26 października odbył się webinar organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Jednym z Prelegentów był Przewodniczący Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych - Piotr Piasecki.

Spotkanie było okazją do zaprezentowania wyników drugiej edycji badań Branżowego Bilansu Kapitału Ludzkiego II – branża usług rozwojowych realizowanego przez PARP we współpracy z Radą ds. Kompetencji w Sektorze Usług Rozwojowych.

💥 ZAPIS z wydarzenia dostępny tutaj


Anuluj
Newsletter
Skip to content