Życzenia świąteczne od Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych
14 grudnia, 2023
Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej – nagranie z webinaru
19 grudnia, 2023

PARP wyłoniła laureatów konkursu „Pracodawca Jutra”.


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozstrzygnęła VII edycję konkursu „Pracodawca Jutra”, mającego na celu wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją. 12 grudnia 2023 r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa, podczas której ogłoszono wyniki konkursu i wręczono nagrody laureatom. Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych była partnerem wydarzenia.

Tegoroczna edycja konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) obejmowała dwie główne kategorie: „Ambasador Edukacji” oraz „Rozwój Pracownika”. W ramach każdej z nich wyróżniono inicjatywy w segmencie mikro i mały przedsiębiorca, a także w segmencie średni i duży przedsiębiorca.

W ramach konkursu „Pracodawca Jutra” przyznano 16 nagród i 12 wyróżnień od Sektorowych Rad ds. Kompetencji. Miło nam poinformować, że w ramach Sektora Usług Rozwojowych przyznano:
☑️Nagrodę dla INSPIRE CONSULTING Sp. z o.o. za „Senior Job Crafting”
☑️Wyróżnienie dla Akademii Przedsiębiorczości Sp. z o.o za inicjatywę „Kształcimy specjalistów – rozwój edukacji zawodowej dla Starachowic II edycja”

więcej informacji o finale konkursu - Pracodawca Jutra

logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content