Gala finałowa konkursu – Pracodawca Jutra
14 grudnia, 2023
Webinar – Rozwój Digital Learning od lat dwutysięcznych. Jak technologia zmienia rynek szkoleniowy.
6 stycznia, 2024

Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej ? - webinar online

„ Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej ? ” - webinar online

19 grudnia 2023 roku odbył się webinar 👉„Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej ? ”, którego organizatorem była Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych. Spotkanie prowadzone było przez 👉 Piotra Piaseckiego - Przewodniczącego Rady ds. kompetencji sektora usług rozwojowych oraz Prezesa Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Wśród prelegentów znaleźli się członkowie roboczej grupy ds. dostępności - Natalia Marciniak - Madejska, Tomasz Radkiewicz, Sławomir Łais oraz Jacek Zadrożny.

Dostępność to niezwykle istotny w dzisiejszych czasach temat. Podczas spotkania członkowie grupy w dogłębny sposób przedstawili kwestie szeroko rozumianej dostępności w usłudze rozwojowej.

Gościom oraz uczestnikom spotkania dziękujemy za obecność !

💥 ZAPIS z wydarzenia dostępny tutaj


logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content