Slajder nawigacja

Nasz sukces w Projekcie

Wstecz
posiedzenie
VI Posiedzenie Plenarne Rady
13 października, 2021
Dalej
„PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI. SCENARIUSZE 2046”
29 października, 2021
 
Zakończyły się projekty realizowane w ramach wsparcia dla przedsiębiorców na kształtowanie kompetencji pracowników, mające na celu zapobieganie negatywnym skutkom pandemii.

Na przestrzeni 11 miesięcy w projekcie realizowanym według nadzwyczajnych rekomendacji stworzonych przez Radę ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych ze szkoleń i doradztwa skorzystało ponad 1500 pracowników branży usług rozwojowych, a na wsparcie przeznaczono prawie 13 mln złotych. Dane te pokazują jak trafnie zdiagnozowane były potrzeby branży w dobie pandemii i jak potrzebne było to wsparcie. Dostosowanie rynku szkoleniowego do potrzeb kształcenia zdalnego, budowanie strategii świadczenia usług zdalnych dzięki dofinansowaniu przebiegło szybciej i skuteczniej.

Branża szkoleniowa w ramach projektu, którego realizatorami byli m.in. HRP Group i Polska Izba Firm Szkoleniowych, z naddatkiem zrealizowała założony wskaźnik pracowników biorących udział w usługach w 120%. To najlepszy wynik wśród wszystkich sektorów!
Anuluj
Newsletter
Skip to content