XII Posiedzenie Plenarne Rady
11 października, 2022
Konsultacja Rządowego Projektu Ustawy – Informacja dla Sektora Usług Rozwojowych
20 października, 2022

"Rekomendacja Rady 3/2022 "

Rekomendacja Rady 3/2022

Rada wydała rekomendację nr 3/2022, która koncentruje się na efektach uczenia się, jakie znalazły się w opisie kwalifikacji rynkowej „Kreowanie sytuacji edukacyjnych” opracowanym w projekcie realizowanym przez IBE i PIFS. To zestaw efektów uczenia się potrzebnych do zaprojektowania i realizacji sytuacji edukacyjnych, przydatny dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się bezpośrednim wsparciem uczenia się innych osób. Z uwagi na uniwersalny charakter tej rekomendacji i nacisk kładziony na nowe podejście do edukacji jako procesu w którym osoba się uczy, a nie jest nauczana, powinna ona zainteresować podmioty, które wspierają rozwój profesjonalny edukatorów i specjalistów różnych branż realizujących doraźnie działania rozwojowe w obszarze swojej ekspertyzy. Wykorzystanie rekomendacji służy wzbogaceniu standardów kompetencyjnych we wszystkich, nawet najbardziej zróżnicowanych i specyficznych obszarach sektora usług rozwojowych.

REKOMENDACJA


logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content