Czym jest dostępność w usłudze rozwojowej – nagranie z webinaru
19 grudnia, 2023
Webinar – Zarządzanie jakością usług rozwojowych – zbiór dobrych praktyk i doświadczeń.
7 stycznia, 2024

Webinar - Rozwój Digital Learning od lat dwutysięcznych. Jak technologia zmienia rynek szkoleniowy.


Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych realizuje działania poprzez organizację wydarzeń sektorowych, aktywną komunikację z sektorem, w tym popularyzację postępu, oraz możliwości, jakie otwiera rozwój technologii. Dlatego też w ramach swoich działań zapraszamy na webinar - Rozwój Digital Learning od lat dwutysięcznych. Jak technologia zmienia rynek szkoleniowy.

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia o godz. 13.00. Prelegentami podczas spotkania będą – Marta Machalska i Roy de Vries, którego wystąpienie będzie prowadzone w języku angielskim.

Marta Machalska – Przedstawicielka firmy członkowskiej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Prezes Zarządu iPro Sp. z o.o. oraz Digital Learning Centre Sp. z o.o.; Learning Experience Designer oraz Instructional Designer. Metodyk nauczania osób dorosłych, recenzent standardów kwalifikacji zawodowych, prekursorka polskiego e-learningu z 20-letnim doświadczeniem. Marta realizuje projekty doradcze, które wspierają organizacje w transformacji uczenia. Wdraża społecznościowy model uczenia się (social learning). W praktyce wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania szkoleniowe oparte o nowe technologie.
Roy de Vries - Innowator Szkoleń w aNewSpring, platformie edukacyjnej dla dostawców szkoleń. Jego pasją jest tworzenie angażujących doświadczeń edukacyjnych. W swojej praktyce skupia się na wykorzystaniu technologii i innowacyjnych metodologii, aby wspomóc procesy uczenia się. W swojej obecnej roli dzieli się wiedzą i ekspertyzą z innymi pionierami edukacji, którzy chcą doskonalić swoje szkolenia.

Agenda spotkania:
● Jak rozwijał się rynek na przestrzeni ostatnich lat.
● Jakie zmiany zaobserwowaliśmy i co było najważniejsze.
● jakie rozwiązania się sprawdziły?
● W jaki sposób firmy szkoleniowe mogą skorzystać na tych zmianach?
● W jaki sposób firmy szkoleniowe mogą sprawić, że ich firma będzie bardziej przyszłościowa?

Cyfryzacja oraz nowoczesne technologię są już naszą codziennością. Jako rada sektorowa związana z usługami rozwojowymi, chcielibyśmy przybliżyć wszystkim, którzy związani są z naszym sektorem temat digital learningu, możliwości oraz korzyści z niego płynące.

Podczas webinaru omówiona oraz przedstawiona zostanie platforma aNewSpring. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku narzędzi dla firm szkoleniowych. aNewSpring jest systemem zarządzania nauką (LMS) precyzyjnie dopasowanym do potrzeb firm szkoleniowych. To platforma skupiająca się przede wszystkim na nauczaniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu !

LINK do rejestracji

logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content