„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” – webinar

Standardu Usług Zdalnego Uczenia – ,,SUZ” – cykl webinarów organizowanych przez PARP.
17 marca, 2023
Standardu Usług Zdalnego Uczenia – ,,SUZ” – cykl webinarów organizowanych przez PARP.
19 kwietnia, 2023

„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” Zapraszamy na webinar 26 kwietnia.


„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” Zapraszamy na webinar.

Czy Twoja organizacja stwarza sprzyjające warunki dla uczenia się i rozwoju ludzi? Pytania tego typu stają się coraz bardziej palące w świecie, w którym sprawność dopasowania się do nowych realiów coraz częściej decyduje o sukcesie – a nawet o przetrwaniu firmy.

Na przełomie 2022/2023 wraz autorzy projektu zrealizowali pilotażowe badanie „Kultura uczenia się” w ramach projektu „Kreowanie środowiska zorientowanego na uczącego się – rozwój kultury jakości w edukacji”. Celem badania było wypracowanie narzędzia do szybkiej, wstępnej oceny kultury uczenia się w organizacji. Mówiąc o uczeniu, autorzy mają na myśli jego szeroką definicję, zgodnie z którą uczyć mogą się nie tylko ludzie, ale także tworzone przez nich systemy.

Narzędzie docelowo skupia się na tych wymiarach kultury, które wiążą się z uczeniem, rozwojem i dopasowaniem do otoczenia. Zależy nam aby narzędzie pozwalało w łatwy sposób identyfikować mocne strony i obszary wymagając większej uwagi w budowaniu dobrych warunków do uczenia się w organizacji.

Spotkanie w formie online zorganizowane przez Radę ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych odbędzie się 26 kwietnia w godzinach 14.15-15.15 i będzie moderowane przez Piotra Piaseckiego. Naszym specjalnym gościem będzie ekspert z wieloletnim doświadczeniem - Iwona Sołtysińska -Dyrektor ds. Rozwoju Wszechnicy UJ, konsultant organizacji, trener, coach, facylitator. Od ponad 20 lat zajmuje się wspieraniem rozwoju ludzi, zespołów i organizacji.

Eksperci przedstawią rezultaty badania pt. Kultura uczenia się oraz najważniejsze wymiary środowiska sprzyjającego uczeniu się w organizacjach. Zaprezentują wnioski z badania pt. Kultura uczenia się, omówią najważniejsze wymiary środowiska sprzyjającego uczeniu się w organizacjach, opowiedzą o znaczeniu uczenia się w organizacjach, zaprezentują narzędzie.

Warsztat przeznaczony jest dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, menedżerów, liderów, edukatorów, branży rozwojowej osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

LINK do rejestracji
Newsletter
Skip to content