Slajder nawigacja
Wstecz
„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” – webinar
4 kwietnia, 2023
Dalej
„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” – webinar
30 kwietnia, 2023

" Standardu Usług Zdalnego Uczenia - ,,SUZ” - cykl webinarów organizowanych przez PARP"

SUZ - cykl webinarów organizowanych przez PARP

Przypominamy o cyklu webinarów organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczących Standardu Usług Zdalnego Uczenia - ,,SUZ”, którego autorem jest Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych.

Głównym celem Standardu jest zapewnienie wysokiej jakości usług rozwojowych realizowanych zdalnie, może stanowić on przewodnik dla dostawców i odbiorców usług rozwojowych, a także dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie i finansowanie procesu uczenia się.

Kolejne spotkanie online odbędzie się 25 kwietnia o godz. 10.00 - Sukces by design - angażujące usługi szkoleniowe. W trakcie spotkania eksperci omówią:

SUZ – 5, Dostawca Usług optymalizuje środowisko, w którym jest realizowana usługa zdalnego uczenia się w odniesieniu do możliwości, oczekiwań klienta, celów usługi i profilu grupy, do której ta usługa jest adresowana.
SUZ – 6, Dostawca Usług stosuje określony, uzasadniony model realizacji usługi zdalnego uczenia się, na który składają się podejście do wsparcia uczenia się, podstawy teoretyczne, formy, metody, technologie, narzędzia i techniki.
SUZ – 12, Dostawca Usług stosuje praktyki umożliwiające samodzielne angażowanie się klientów w uczenie się w ramach usługi zdalnego uczenia się.

W spotkaniach wezmą udział eksperci, którzy są autorami pigułek wiedzy Sławomir Łais oraz Tomasz Radkiewicz. Spotkanie poprowadzi Bartosz Dobrowolski. Podczas webinariów eksperci poruszą dodatkowe aspekty, które nie zostały rozwinięte w pigułkach wiedzy.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu !

ZAPIS na wydarzenie oraz HARMONOGRAM znajduje się tutaj


Anuluj
Newsletter
Skip to content