Nowe tematy szkoleń dla sektora usług rozwojowych – spotkanie dla usługodawców
12 marca, 2023
„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” – webinar
4 kwietnia, 2023

" Standardu Usług Zdalnego Uczenia - ,,SUZ” - cykl webinarów organizowanych przez PARP"

SUZ - cykl webinarów organizowanych przez PARP

Serdecznie zapraszamy wszystkich na cykl webinarów organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczących Standardu Usług Zdalnego Uczenia - ,,SUZ”, którego autorem jest Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych.

Głównym celem Standardu jest zapewnienie wysokiej jakości usług rozwojowych realizowanych zdalnie, może stanowić on przewodnik dla dostawców i odbiorców usług rozwojowych, a także dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie i finansowanie procesu uczenia się.

Pierwsze z cyklu spotkań online, które odbędzie się 24 marca o godz. 10.00 będzie dotyczyło tematu - Jak budować wartość firmy w czasach edukacji cyfrowej? W trakcie spotkania eksperci omówią SUZ – 2, SUZ – 4, SUZ – 9 oraz ZDP – Role w usłudze zdalnego uczenia się.

W spotkaniach wezmą udział eksperci, którzy są autorami pigułek wiedzy: Sławomir Łais, Piotr Maczuga oraz Tomasz Radkiewicz. Spotkania poprowadzi Bartosz Dobrowolski. Podczas webinariów eksperci poruszą dodatkowe aspekty, które nie zostały rozwinięte w pigułkach wiedzy.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu !

ZAPIS na wydarzenie oraz HARMONOGRAM znajduje się tutaj


logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content