Slajder nawigacja
Wstecz
Nowe tematy szkoleń dla sektora usług rozwojowych – spotkanie dla usługodawców.
28 lutego, 2023
Dalej
Standardu Usług Zdalnego Uczenia – ,,SUZ” – cykl webinarów organizowanych przez PARP.
17 marca, 2023

" Nowe tematy szkoleń dla sektora usług rozwojowych – spotkanie dla usługodawców "

Nowe tematy szkoleń dla sektora usług rozwojowych – spotkanie dla usługodawców.

10 marca 2023 roku odbył się webinar, którego organizatorem była Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych. Spotkanie poprowadzili eksperci Rady i projektu wdrożenia rekomendacji - Tomasz Radkiewicz, Wojciech Szorc i Agnieszka Radkiewicz, Anna Skonieczna z ramienia Operatora (HRP), w spotkaniu uczestniczył również Przewodniczący Rady Piotr Piasecki.

Rada Sektorowa zarekomendowała rozszerzenie pakietu usług skierowanych do naszej branży, możliwych do realizacji w ramach projektu wsparcia szkoleniowego dla sektora. Jeśli chcesz realizować usługi dla sektora usług rozwojowych, poznać nowe tematy przewidzianego wsparcia, przygotować karty usług - bez problemów z walidacją, poznać zasady współpracy wykonawcy szkoleń z Operatorem - zapraszamy do zapoznania się z webinarem dla usługodawców (Podmiotów Świadczących Usługi Rozwojowe).

Podczas webinaru omówione zostały następujące zagadnienia:

• Nowe usługi w projekcie:
o Skąd się wzięły i dlaczego właśnie takie
o Na czym polegają

• Walidacja kart:
o Jak przygotować kartę usługi
o Wprowadzanie zmian w kartach usług
o Powtórna walidacja

• Współpraca z operatorem
o Kontrola usług
o Współpraca z ekspertami, konsultantami i doradcami
o Terminy ważne dla usługodawców
o Podpowiedzi doradcy

Gościom oraz uczestnikom spotkania dziękujemy za obecność !

ZAPIS z wydarzenia dostępny tutaj


Anuluj
Newsletter
Skip to content