Slajder nawigacja
Wstecz
Informacja dla podmiotów sektora usług rozwojowych
14 kwietnia, 2022
Dalej
Nowe kwalifikacje rynkowe – ogłoszenia o konsultacjach wniosków.
8 maja, 2022

WATCHDOG - monitorowanie prawa

Zapraszamy do zapoznania się i regularnego odwiedzania platformy WATCHDOG.
Eksperci Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych na bieżąco śledzą proces stanowienia i zmian w prawodawstwie w zakresie istotnym dla instytucji szkoleniowych i doradczych. Na platformie znajdą Państwo informacje pomocne w prowadzeniu firmy w sektorze edukacji pozaformalnej.

Dzięki monitoringowi regulacji prawnych chcemy wpływać na wprowadzane zmiany, ale przede wszystkim dostarczać Państwu aktualną wiedzę, również w zakresie dystrybucji środków krajowych i funduszy UE kierowanych na usługi rozwojowe.

Działanie platformy jest wynikiem synergii dwóch projektów finansowanych z POWER, została zbudowana dzięki projektowi „Watchdog samorządu gospodarczego - monitorowanie prawa”, który zapewnił realizację działań merytorycznych do jesieni 2020 (POWER 2.16), aktualnie platforma wspiera realizację projektu Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych, który umożliwia prowadzenie monitoringu zmian prawa (POWER 2.12).

Anuluj
Newsletter
Skip to content