Podyskutujmy o kompetencjach Edukatora!
21 marca, 2022
Webinar: Kreowanie sytuacji edukacyjnej – czy czeka nas nowy paradygmat w edukacji ?
4 kwietnia, 2022

Webinary – Learning: A Process, NOT an Event.

Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych zaprasza na webinary z serii - Learning: A Process, NOT an Event.

Najbliższe wydarzenia poprowadzą Piotr Piasecki i Tomasz Radkiewicz, którzy analizują trendy, publikacje i badania ze świata, uczestnicą w konferencjach (właśnie wrócili z konferencji ATD 2022 w USA) i chętnie dzielą się nabytą wiedzą z koleżankami i kolegami z naszego sektora. Eksperci Rady podsumują najważniejsze trendy i nowości oraz zaproszą do dyskusji nad zaprezentowanymi rozwiązaniami i pomysłami. Pierwszy webinar będzie poświęcony projektowaniu usług i nowościom w tym obszarze zaprezentowanym m.in. na ATD, a drugi nowinkom z obszaru prowadzenia usługi i szkoleń. Zastanowimy się wspólnie, w jaki sposób nowe koncepcje i światowe trendy można przenieść na polski rynek szkoleniowy… a może wcale nie trzeba ich przenosić, bo od dawna u nas są?

31.03, godz. 11: Projektowanie usług rozwojowych – trendy i nowinki ze świata, transfer na polskie warunki
- Co jest obecnie wiodącym trendem w edukacji pozaformalnej wg ATD?
- Czym jest zaskakujące pojęcie digital coaching?
- Czy szkolenia stacjonarne przetrwają?
- Czy wszystkie uprzyjemniacze i nowoczesne rozwiązania pomagają w procesie edukacyjnym?
Link do nagrania
3

31.03, godz. 12: Prowadzenie i realizacja usług rozwojowych – nowości metodyczne i technologiczne AD 2022
- Zarządzanie uważnością Uczestnika podczas zdalnej usługi rozwojowej
- Nowinki technologiczne - przegląd narzędzi prezentowanych na ATD 2022
- Czy wszystkie uprzyjemniacze i nowoczesne rozwiązania pomagają w zarządzaniu uważnością?
Link do nagrania
4
logotypy na stronę
Newsletter
Skip to content