Webinary – Learning: A Process, NOT an Event.
21 marca, 2022
IX Posiedzenie Plenarne Rady
5 kwietnia, 2022

Webinar: Kreowanie sytuacji edukacyjnej – czy czeka nas nowy paradygmat w edukacji?

Zapraszamy na webinar Kreowanie sytuacji edukacyjnej – czy czeka nas nowy paradygmat w edukacji? realizowany przez Radę przy współpracy z OEES EduLab - 21 kwietnia 2022 r. godz. 13.00

Nieustanie zachodzące zmiany w obszarze potrzeb uczących się stawiają coraz to nowe wymagania Edukatorom. Dziś to już nie „tylko” trener ale często coach, mentor, facylitator, tutor. Ewoluują metody uczenia, narzędzia trenerskie, rozkwitają formy zdalne podnoszenia kompetencji. Zapowiadane spotkanie podejmie temat jak dzisiaj definiuje się proces uczenia, role edukatorów i najważniejsze – jakie kompetencje osób zajmujących się wspieraniem innych w uczeniu są pożądane i potrzebne. Wprowadzeniem do spotkania będzie prezentacja przyjętej w ubiegłym roku kwalifikacji wzorcowej „Kreowanie sytuacji edukacyjnej”.

Webinar będzie zrealizowany w formule online, po wystąpieniach zaproszonych gości z sektora przewidziana jest część dyskusyjna. Spotkanie poprowadzi Pan Piotr Piasecki – Przewodniczący Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych.

Sprawozdanie z Webinara pod LINKIEM.
Zapis nagrania z Webinara pod LINKIEM.

logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content