Slajder nawigacja

Jak mądrze edukować ? – webinar online

Wstecz
Konsultacja Rządowego Projektu Ustawy – Informacja dla Sektora Usług Rozwojowych
20 października, 2022
Dalej
webinar
Jak mądrze edukować ? – webinar
22 stycznia, 2023

Jak mądrze edukować ? Zapraszamy na webinar online 18 stycznia


Serdecznie zapraszamy na webinar online - Jak mądrze edukować ? .

Edukacja jest profesją łączącą kilka dziedzin naukowych, przez to stawia "edukatorom" wysokie wymagania w zakresie aktualizacji wiedzy. Coraz częściej rozmawiamy o tym, że zmienia się rozumienie profesjonalnego wspierania uczenia się. Coraz częściej potrzebujemy refleksji nad tym, jak aktualizować swoją wiedzę i warsztat pracy i jak dokonywać dobrych wyborów projektując działania rozwojowe.

Spotkanie w formie online zorganizowane przez Radę ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych we współpracy z Polskim Towarzystwem Trenerów Biznesu odbędzie się 18 stycznia w godzinach 11.00-14.00 i będzie moderowane przez Piotra Piaseckiego. Naszymi specjalnymi gośćmi będą trenerzy/edukatorzy z wieloletnim doświadczeniem - Sławomir Jarmuż, Tomasz Garstka oraz Rafał Żak - z którymi będzie można podyskutować o tym, w jaki sposób edukować efektywnie i mądrze.

Wspólnie przyjrzymy się następującym zagadnieniom:
• Kiedy i dlaczego warto opierać się na badaniach naukowych w edukacji?
• W jaki sposób unikać błędów myślowych i nadmiernych uproszczeń, aby skuteczniej wspierać innych w rozwoju?
• Jakie są mocne i słabe strony intuicji w procesach poznawczych?
• Co robić kiedy metoda pracy, technika czy treści edukacyjne nie posiadają mocnych dowodów empirycznych? Jak nie zgubić się w gąszczu wielu, niejednokrotnie sprzecznych danych?

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu !
Anuluj
Newsletter
Skip to content