Standardu Usług Zdalnego Uczenia – ,,SUZ” – cykl webinarów organizowanych przez PARP.
19 kwietnia, 2023
„Dobre praktyki w byciu pracodawcą sektora usług rozwojowych” – webinar online
20 czerwca, 2023

„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” - webinar online

„Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania” - webinar online

Na przełomie 2022/2023 wraz autorzy projektu zrealizowali pilotażowe badanie „Kultura uczenia się” w ramach projektu „Kreowanie środowiska zorientowanego na uczącego się – rozwój kultury jakości w edukacji”. Celem badania było wypracowanie narzędzia do szybkiej, wstępnej oceny kultury uczenia się w organizacji. Mówiąc o uczeniu, autorzy mają na myśli jego szeroką definicję, zgodnie z którą uczyć mogą się nie tylko ludzie, ale także tworzone przez nich systemy.

26 kwietnia 2023 roku odbył się webinar pt. „Kultura Uczenia Się – Omówienie Rezultatów Badania”, którego organizatorem była Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych. Moderatorem spotkania był Piotr Piasecki - Przewodniczący Rady. Naszym specjalnym gościem była Ekspertka z wieloletnim doświadczeniem - Iwona Sołtysińska -Dyrektor ds. Rozwoju Wszechnicy UJ, konsultant organizacji, trener, coach, facylitator. Od ponad 20 lat zajmuje się wspieraniem rozwoju ludzi, zespołów i organizacji.

Eksperci przedstawili rezultaty badania pt. Kultura uczenia się oraz najważniejsze wymiary środowiska sprzyjającego uczeniu się w organizacjach. Zaprezentowali wnioski z badania, omówili najważniejsze wymiary środowiska sprzyjającego uczeniu się w organizacjach oraz opowiedzieli o znaczeniu uczenia się w organizacjach.

Gościom oraz uczestnikom spotkania dziękujemy za obecność !

ZAPIS z wydarzenia dostępny tutaj


logotypy-na-strone-2
Newsletter
Skip to content