Slajder nawigacja
Wstecz
Be Digital _Training Program for the Development of Social Media Competences in the Workplace.
3 września, 2022
Dalej
IDEA project – Interactive toolset supporting Development of Educators of Adults’ skills in Boosting Entrepreneurship among NEETs
3 września, 2022

"Move to grow- learning trough sport - manual for youth workers "

Przenieś się do rozwoju – nauka przez sport” – podręcznik dla osób pracujących z młodzieżą.
"Move to grow- learning trough sport - manual for youth workers "

Przenieś się do rozwoju – nauka przez sport” – podręcznik dla osób pracujących z młodzieżą 25 str ćwiczeń gotowych z opisami.

Podręcznik do pracy z młodzieżą „Move to grow” powstał w ramach projektu „Move to grow – nauka przez sport”. Jest to podręcznik zawierający różne interesujące przykłady zajęć z wykorzystaniem elementów sportowych.
Ich celem jest rozwój umiejętności społecznych u młodych ludzi, zwłaszcza tych o mniejszych szansach. Zajęcia są skoncentrowane na wzmocnieniu spójności grupy, budowaniu świadomości różnych możliwości i pozycji w społeczeństwie, rozwój zdolności fizycznych i pewności siebie młodych ludzi.

Organizatorem szkolenia w ramach projektu „Move to grow – nauka przez sport” było Stowarzyszenie Amazonas. Partnerami byli: Wyższa Szkoła Zawodowa Akademia Sportu z Serbii, Europejskie Centrum Młodzieży Breclav (EYCB) z Czech, Budapest Association For International Sports (BAIS) z Węgier, Asociación Entrejuegos z Hiszpanii, Walk Together z Bułgarii oraz Liceul cu Program Sportiv Suczawa z Rumunii. W szkoleniu wzięło udział 20 pracowników młodzieżowych, nauczycieli, liderów grup młodzieżowych i innych specjalistów. Zastosowane rozwiązania mogą być inspiracją dla innych edukatorów.

LINK do podręcznika

Anuluj
Newsletter
Skip to content